Concierge

Concierge Hizmetleri

Privia Concierge Hattı zenginleşen içeriği ile hizmet vermeye devam etmektedir. Dünyanın en seçkin partilerinde ve ödül törenlerinde yer ayırtma avantajından, evde yemek davetlerinize; NBA, Formula 1, olimpiyatlar gibi önemli spor müsabakalarında, konserlerde, etkinliklerde bilet ve loca temininden, global Michelin yıldızlı restoranlarda rezervasyon imkanına, uçtan uca seyahat hizmetleri dahil geniş bir yelpazede birçok ayrıcalıklı hizmetler -detaylarına aşağıda yer verilen şekilde- sizi bekliyor.

Sadece Özel Bankacılık müşterilerimize sunulmakta olan concierge hizmetlerinin Privia Black kredi kartlarıyla ödenmesi halinde %5 indirim uygulanacaktır. Daha fazla bilgi alabilmek ve size özel bu hizmetlerden yararlanabilmek için 0850 724 0 777 numaralı Privia Black Hattı’nı 7/24 arayabilirsiniz.

Seyahat Hizmetleri

Yurtiçi ve yurtdışı seyahat ile ilgili tüm detaylarla ilgilenecek ve organize edilecektir. (Vize alım, uçak bileti, havalimanı transfer, havalimanı park, fast-track, CIP lounge, otel vb.)

Hizmet içerikleri:

 • Yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonlarının yapılması
 • Kişiye özel yurt içi ve yurt dışı seyahat paketi organizasyonu ve rezervasyonu
 • Yurt içi ve yurt dışı uçak bileti rezervasyonu ve bilet temini ile elektronik ortamda iletilmesi
 • Seyahat servisleri rezervasyonları hakkında bilgi, yönlendirme ve rezervasyon hizmetleri (helikopter, özel jet, tekne, yelken, şoförlü limuzin kiralama)
 • Vize alım hizmetleri
 • Rehberlik hizmetleri
 • Seyahat danışmanlık hizmetleri
 • Kişiselleştirilmiş tur programı
 • Özel avantajlı konaklama alternatifleri
Havalimanı Transfer

Müşterinin ihtiyaç duyduğu anda araçlar ile havalimanına ya da herhangi bir buluşma noktasına ulaştırılması hizmetidir. Tüm Türkiye ve Dünya genelinde 180 şehirde rezervasyon imkanı sağlanmaktadır.

Gurme Yemek & Rezervasyon, Yemek Daveti

İsteğe özel gerek yurt içinde gerek yurt dışında seçkin restoranlarda kişiye özel rezervasyon imkanı sağlanabilecektir.

Kiralama Hizmeti

Tüm dünya 'da onlarca farklı kategoride binlerce tedarikçimiz ile hizmetinize hazırız. Ada kiralamadan, özel jet taleplerine kadar her ihtiyacınızda bir tık uzağınızdayız...

VIP Lounge

Hizmetten yararlanmak isteyen müşterilerimize yurt içi ve yurt dışı seçili loungelara rezervasyon yapma imkanı sunulur.

Hizmet içerikleri:

 • 200’den fazla havalimanında bulunan 300’den fazla lounge’a rezervasyon imkanı
 • Belirli lounge alanlarında uyuma imkanı ve özel alanlarına erişim
Fast Track

Uzman ve deneyimli ekipler ile herhangi bir prosedüre takılmadan, sıra bekletmeden sizin gibi özel müşterilerin dinlenecekleri lounge alanına transfer ettiği hizmettir.

Hizmet içerikleri:

 • Karşılama ve Check in Asistanı
 • Fast Track Pasaport Geçiş Hakkı
 • Bagaj Teslim Hizmeti Gümrük ve Güvenlik Geçiş Hizmeti Lounge-Havalimanı Zone-Uçak arası VIP Asistan Hizmeti
 • Dünya üzerinde yaklaşık 350 uluslararası havalimanında hizmet verilmekte olup servis noktaları anlık değişiklik gösterebilmektedir.
Spa

SPA ve güzellik servisi bilgi ve rezervasyon taleplerinin karşılanmasını sağlanmaktadır.

Lifestyle

Film Gala

Dünyaca ünlü popüler filmlerin birbirinden seçkin davetlilerle izlenmesi ve kutlama partilerinde yer ayırtılması için yurtiçi ve yurtdışında çeşitli etkinlikler sunulmaktadır.

Spor Maçları

Dünyanın en popüler spor müsabakalarında ister standart biletten size özel loca’ya kadar birbirinden özel avantajlar sizleri bekliyor. Futbol, golf, tenis’den NBA müsabakalarına kadar binlerce müsabakaya yeriniz hazır.

VIP Partiler

Ödül törenleri, after partiler, ünlülerin kutlama partileri ve seçkin etkinlikler için yer ayırtılmasını sağlandığı hizmettir.

Pet Hizmetleri (Evcil Hayvan Bakımı, transfer ve otel hizmeti)

Privia Concierge ile evcil hayvanlarınız da ayrıcalıklı.. Siz isteyin; kedinizin ve köpeğinizin tıraş, banyo, tırnak kesimi, göz-kulak temizliği gibi ihtiyaç duyduğu bütün bakım hizmetlerini ve pet malzemelerini kapınıza getirelim.

Privia uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.