Privia Varlık Yönetimi

Beklentileriniz bizim için değerli… Güçlü finansal iş ortaklarımızla varlıklarınızı tek çatı altında ustalıkla yönetiyoruz!

2022 yılında Varlık Yönetimi ve Finansal Planlama Hizmeti kategorisinde Euromoney tarafından Türkiye’nin En İyi Bankası seçilen İş Bankası Özel Bankacılık bünyesinde işin ehli uzmanlarla varlık yönetimi hizmetlerimizden faydalanmak için Özel Bankacılık Şubelerimiz en doğru adres…

Varlıklarınızı, her biri kendi sektöründe öncü olan İş Portföy Yönetimi A.Ş., İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. ve Anadolu Sigorta A.Ş. uzmanlığı ve işbirliğiyle geleceğe güvenle taşıyoruz.

Kişisel birikimlerinizi yönetirken, yurt içi ve yurt dışındaki finansal piyasalara erişim imkânı sunuyoruz. Yatırım fonu, tahvil, bono gibi yatırım ürünlerinin yanı sıra değişken piyasa koşullarındaki getiri fırsatlarını değerlendirmek için opsiyon, DCD, forward gibi standart ve alternatif yapılandırılmış türev işlemler ile sigorta ve emeklilik danışmanlığı hizmetleriyle de varlığınız için en uygun çözümleri sunuyoruz.

Privia uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.