İştiraklerimiz

İş Portföy görsel
Risk/getiri beklentileriniz ve piyasa koşullarına en uygun şekilde tasarlanan varlık yönetimi hizmetlerimiz ile etkin bir portföy yönetimi sunuyoruz.

Güvenilirliği ve tecrübesiyle sektörünün önde gelen kuruluşlarından İş Portföy Yönetimi A.Ş.’nin size özel oluşturacağı yatırım seçeneklerine Özel Bankacılık Şubelerimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

  • Ulusal ve uluslararası piyasaların her türlü risk parametresi eşanlı ve dinamik olarak değerlendirilerek, risk-getiri beklentilerinize birebir uygun yatırım ürünlerini kapsayacak şekilde tasarlanan Portföy Yönetimi Hizmeti ile size özel geliştirilen stratejilerle birikimlerinizin profesyonel olarak yönetilmesini sağlayabilir,
  • İş Portföy Yönetimi’nin tüm risk gruplarına uygun menkul kıymetleri içeren geniş yelpazedeki yatırım fonlarını portföyünüze ekleyerek çeşitlendirme yapabilir,
  • Yatırımlarınızın büyüklüğü belirli bir miktara ulaştığında nesiller arası güvenilir bir servet yönetimi imkânı sunan “Aile Fonu” ile bireysel portföyünüzü ya da tüm aile üyelerinizin finansal varlıklarını, mali hedeflerinize ve nakit akışlarınıza uygun olarak tahsisli fon çatısında yönetebilirsiniz.
İş Yatırım görsel
Sektöründe önde gelen ve yenilikçi kimliğiyle öne çıkan İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’nin sunduğu Yatırım Danışmanlığı Hizmetinden faydalanabilir, risk profilinize ve beklentilerinize uygun olarak yurt içi ve yurt dışı piyasalarda pek çok ürüne yatırım yapabilirsiniz.

Yatırımlarınızı yönlendirirken İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. bünyesindeki, yurt içi piyasalar, yurt dışı piyasalar ve araştırma bölümleri ile koordineli olarak değişken piyasa koşullarını analiz eden, konusunda uzman Yatırım Danışmanlarının risk profilinize uygun olarak hazırlayacağı yatırım önerilerinden faydalanabilirsiniz.

İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından özel olarak geliştirilmiş olan TradeMaster platformu ile yurt içi, yurt dışı ve foreks piyasalarında detaylı derinlikli-anlık piyasa bilgilerine ulaşabilir; işlemlerinizi hızla ve kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu Hayat Emeklilik görsel
Size özel avantajlar sunan Privia Emeklilik Planı ve Birikimli Hayat Sigortası ile yatırım beklentilerinize farklılaştırılmış çözümler sunuyoruz.

Privia Emeklilik Planı

Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından özel bankacılık müşterilerimize yönelik hazırlanan avantajlı “Privia Emeklilik Planı”ndan eşiniz ile 18 yaş ve üzerindeki çocuklarınızla birlikte faydalanabilirsiniz.

Privia Emeklilik Planı, bireysel emeklilik planlarıyla karşılaştırıldığında % 0 yönetim gideri kesintisiyle öne çıkmaktadır. Ayrıca, giriş aidatı sisteme girişte alınmayacağı gibi ertelenmiş olarak çıkışta da alınmaz. Üstelik, plan kapsamında ödeyeceğiniz katkı payı aylık brüt asgari ücret tutarına endeksli olduğu için maksimum devlet katkısı elde etme avantajından yararlanabilirsiniz.

Bir kez bu plana dâhil olduğunuzda, emekli olana dek avantajlı özelliklerinden faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Birikimli Hayat Sigortası

Geleceğinizi bugünden güvence altına almak için yüksek vergi avantajı ile birikim yapmanızı sağlayacak bir hayat sigortası.

  • Vergi avantajından faydalanırsınız.
  • Gider payı kesintisi ödemezsiniz.
  • Birikiminizi isterseniz TL isterseniz ABD Doları ya da EURO ile yapabilirsiniz.
  • Yaşam teminatı ile birikiminizi güvence altına alabilirsiniz.
  • Anlaşmalı sağlık kuruluşlarında indirimli hizmet alabilirsiniz.
  • Acil durumlarda ücretsiz acil ambulans ve sağlık danışmanlığı hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ürünlerimiz ile Bireysel Emeklilik (BES) hakkında detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayın.

Anadolu Sigorta görsel
Güvenilirliği ve tecrübesiyle sektörünün önde gelen kuruluşlarından Anadolu Sigorta A.Ş.’nin size özel ayrıcalıklı sigorta seçeneklerine Özel Bankacılık Şubelerimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Konut Paket Sigortası Konut sigortası, evinizi ve eşyalarınızı yangın, hırsızlık, deprem, sel gibi pek çok riske karşı koruma altına alan bir sigorta türüdür. Konut sigortası zorunlu deprem sigortasından farklı olarak sadece Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) tarafından belirlenen limitlerle değil çok daha geniş bir yelpazede evinize ve eşyalarınıza koruma sağlar.

Sağlık Sigortası Sizin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsiyoruz. Anadolu Sigorta A.Ş. uzmanlığıyla sizlere sunduğumuz Sağlık Sigortası ürünleri ile geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz.

Kasko Sigortası ​Kasko sigortası ile aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sigorta teminatlarına bir arada, üstelik benzersiz avantajlarla ve indirimlerle sahip olabilirsiniz​.

Yurt Dışı Seyahat Sigortası ​Yurtdışında karşılaşabileceğiniz beklenmedik durumlara yönelik önleminizi alabilir, seyahatlerinize güvenle çıkabilirsiniz.


Privia uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.