Privia Black Kredi Kartı

İş Bankası Privia Black kredi kartının ayrıcalıklarla dolu dünyası ile tanışın!

Hayatınızı güzelleştirmek ve yeni deneyimler yaşatmak için tasarlanan Privia Black’in prestijli dünyasına hoş geldiniz.

Keşfedilmemiş yerlerde duyulmamış hikayeler dinlemek, bir gurmenin bile tatmadığı lezzetleri denemek, uçsuz bucaksız mavilerde kaybolmak... Siz sadece hayal edin, Privia Black’in size sunduğu prestiji ve konforu hayatınızın her anında yanınızda hissedin.

Privia Black kredi kartı ile dünyanın bilinmeyen tatil rotalarına kişiye özel seyahat organizasyonu düzenleyebilir, concierge ve yardım hizmetleri gibi hayatınızı hem kolaylaştıracak hem de güzelleştirecek birçok ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilirsiniz.

İş Bankası Privia Black Kredi Kartı Avantajları

Dünyanın her yerinde;

  • Restoran harcamalarınızda %20 indirim,
  • Otel ödemelerinizde %10 indirim
  • Otopark harcamalarınızda %50 indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor.

Privia Black ile alışveriş yapın, varlığınıza göre artan oranlarda MaxiPuan kazanın!

Privia Black ile Bankamızda bulunan varlık birikiminize göre artan oranlarda MaxiPuan kazanırsınız.

Maximum dünyasının tüm ayrıcalıklarına ulaşmanın yanı sıra, kazanmış olduğunuz puanları yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti veya seyahat hizmeti alımında ya da alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Privia Black ile Maxipuan Kazanımı

Bankamızda sahip olduğunuz varlık birikiminize göre Privia Black ile yapacağınız alışverişlerden kazanacağınız MaxiPuan tutarı artar. Privia Black ile yapılan alışverişler üzerinden kazanılacak MaxiPuan oranları varlık birikimi toplamının (bir önceki gün sonu) 2.000.000 TL’den az olması halinde 1. barem üzerinden, 2.000.000 - 5.000.000 TL arasında olması halinde 2. barem üzerinden, 5.000.000 TL ve üzerinde olması halinde ise 3. barem üzerinden hesaplanır. Privia Black kredi kartı ile yapılan yurt içi veya yurt dışı her 100 TL’lik alışveriş üzerinden belirtilen baremler kapsamında:

  • 1. barem için 1,00 MaxiPuan
  • 2. barem için 1,50 MaxiPuan
  • 3. barem için 1,80 MaxiPuan kazanılır. İşlem başına kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı; 2.000.000 TL’ye kadar varlık birikimine sahip müşteriler için 500 MaxiPuan, 2.000.000 TL – 5.000.000 TL arası varlık birikimine sahip müşteriler için 750 MaxiPuan, 5.000.000 TL ve üzeri varlık birikimine sahip müşteriler için ise 1.000 MaxiPuan’dır.

Privia Black Yardım Hizmetleri / Asistans Hizmetleri

Privia Black kredi kartınıza özel yurtiçi ve yurtdışı özel hizmetler ve sigorta ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

İş Bankası Privia Black Kredi Kartı Kimlere Verilir?

Privia Black kredi kartı’nın premium ayrıcalıklarından faydalanabilmek ve kart başvurusu yapabilmek için İş Bankası Özel Bankacılık müşterisi olmak gerekmektedir. Özel bankacılık hizmetleri hakkında bilgi almak için Privia Müşterisi Olun sayfasına kayıt bırakabilir ya da hizmet noktalarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm sorularınız için 7-24 bize ulaşın!

İş Bankası’nın en prestijli kredi kartı olan ve sadece özel bankacılık müşterileri için tasarlanan Privia Black kredi kartı ile ilgili tüm sorularınız için 0850 724 0 777 numaralı Privia Black Hattı’mızı arayabilirsiniz.

Privia Ayrıcalıklar


Privia uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.