Seyahat

Privia Black kredi kartınızla MaxiPuanlarınızı kullanarak dilediğiniz havayolundan yurtiçi/yurtdışı uçak bileti veya seyahat hizmeti alabilirsiniz.

İster MaxiPuanlarınızı kullanarak, ister Avans MaxiPuan kullanarak ya da Privia Black'inizle ödeme yaparak yurt içi ve yurt dışı uçak biletlerinizi veya seyahat hizmetinizi;

  • 0 850 724 0 777 numaralı Privia Black Hattı’ndan Privia Black Seyahat Hattı'na bağlanarak,
  • “Seyahatinizi Planlayın” sekmesini tıkladıktan sonra yönlendirileceğiniz www.pazaramatatil.com sayfasından,
  • Maximum Mobil’de yer alan Pazarama Tatil’den alabilirsiniz.

Privia Black uygulaması kapsamında sunulan uçak bileti ve seyahat satın alma hizmeti www.pazaramatatil.com ve Privia Black Seyahat Hattı üzerinden Erka Etkinlik ve Turizm A.Ş. tarafından sunulmakta olup, Türkiye İş Bankası A.Ş. yalnızca ödeme işlemlerine aracılık etmektedir. Türkiye İş Bankası A.Ş., Erka Etkinlik ve Turizm A.Ş. tarafından sağlanan bilet, seyahat hizmetleri, diğer satış işlemlerinin tarafı değildir. Tüm sorumluluk Erka Etkinlik ve Turizm A.Ş.’ye aittir. Privia Black Seyahat Hattı hafta içi 09:00-20:00 saatleri arasında, Cumartesi günü ise 09:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri ve resmi tatillerde Privia Black Seyahat Hattı üzerinden hizmet verilmemekte olup, uçak biletleri www.privia.com.tr ve Maximum Mobil’de yer alan Pazarama Tatil üzerinden gün ve saat sınırı olmaksızın satın alınabilmektedir.

Avans Maxipuan Kullanımı

MaxiPuanınız bulunmasa dahi Avans MaxiPuan kullanarak uçak bileti veya seyahat hizmetini istediğiniz zaman alabilirsiniz, 1 yıl içerisinde kazanacağınız MaxiPuanlarla Avans MaxiPuanlarınızı kapatabilirsiniz.

Privia uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.