Mevduat Ürünleri

Kur Korumalı Vadeli TL Mevduat Hesabı ile birikimlerinizi değerlendirin.
Privia Mevduat Ürünleri görsel

Kur Korumalı Vadeli TL Hesap ile döviz, altın ve TL birikimlerinizi İş Bankası’nın sunduğu faiz oranlarıyla değerlendirirken, olası kur değişimlerine karşı birikimlerinizi koruyabilirsiniz. Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı ile birikimlerinize vade boyunca mevduat faizi getirisi elde edersiniz. Vade sonu mevduat faizi getirinizin kur farkı üzerinden hesaplanan tutardan düşük olması halinde aradaki fark hesabınıza ilave olarak Türk Lirası olarak yansıtılacaktır. Ayrıca, gelir vergisi stopajı ödemezsiniz. Kur Korumalı Vadeli TL Mevduat Hesabı hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.

YUVAM - Yurt Dışında Yerleşik Vatandaşlar Mevduat Hesabı ile döviz bazında ilave getiri fırsatı elde edin.

Yurtdışı yerleşikler için bir vadeli mevduat hesabı olan Yuvam Hesabı ile Bankamızdaki mevcut EURO, USD, GBP ya da CHF cinsinden mevduatınızı ya da yurtdışındaki bankalarda bulunan EURO, USD, GBP ya da CHF cinsinden birikimlerinizi Bankamızdaki hesaplara aktararak ve Türk Lirası’na çevirerek açabilirsiniz

Böylece, Türk Lirası tasarruflarınıza hem faiz, hem de kurdaki olası dalgalanmalara karşı koruma sağlarken, döviz bazında değişen oranlarda ilave getiri de elde edilebilirsiniz.

Ayrıca, gelir vergisi stopajı ödemezsiniz.

Yuvam Hesabınızı, şubelerimizden iş günlerinde 10:00-16:30 saatleri arasında, İşCep'ten ise 7/24 açabilirsiniz

YUVAM Hesabı açabilmek için aşağıdaki özellikler aranmaktadır:

  • Yurtdışında oturma veya çalışma izni ya da hakkı bulunan veya Adres Kayıt Sisteminde yerleşim yeri yurt dışı adresi kayıtlı olan T.C. vatandaşları ile mavi kart sahipleri
  • Türk vatandaşı olmayıp Türkiye’deki bankalarda hesap açma şartlarını taşıyan gerçek ve tüzel kişiler
  • Yurtdışında yerleşik kişilerin sermayedarı olduğu, yurtdışında o ülkenin kanunlarına göre kurulan ve yasal yerleşim yeri Türkiye dışında olan şirketler

YUVAM - Yurt Dışında Yerleşik Vatandaşlar Mevduat Hesabı hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.

Vadeli Mevduat Hesapları ile Birikimlerinizi Güvenle Değerlendirebilirsiniz.

Size özel faiz oranlarıyla Şubelerimizden ve dijital kanallarımızdan farklı vadelerde kolayca açabileceğiniz Vadeli TL Mevduat Hesabı ile birikimlerinize istikrarlı getiri elde edebilirsiniz.

Vadeli TL mevduat hesabı ile elde edilen net faiz getirileri Bankamatiklerimizden, İşCep'ten veya İnternet Şubesinden vadesiz hesaba aktarılabilir ve nakde dönüştürülebilir.

Vade sonunda hesabın kapatılmaması ya da başka bir talimat verilmemesi durumunda, Vadeli TL Mevduat Hesabı aynı vade gün sayısı ile yenilenir ve birikimlere faiz getirisi kazandırmaya devam eder.

Yatırımlarınızı döviz olarak değerlendirmek isterseniz Vadeli Döviz Mevduat hesabı açarak, seçeceğiniz vadeye göre faiz getirisi elde edebilirsiniz.

Tüm vadeli mevduat hesaplarıyla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.

Vadesiz Mevduat Hesapları İle Birikimlerinizi Dilediğiniz An Kullanabilirsiniz.

Türk Lirası tasarruflarınızı, Bankamızda açtıracağınız Vadesiz Mevduat Hesabınızda biriktirerek istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Yurt çapında yaygın Bankamatik ağımız sayesinde hesabınızdan istediğiniz zaman para çekebilir, Bankamatik kartınız sayesinde yanınızda nakit para olmasa bile hesabınızdaki tutar kadar alışveriş yapabilir ve MaxiPuan kazanabilirsiniz. Bankamatik + cihazlarımızı kullanarak şubeye gitmeden de hesabınıza para yatırabilirsiniz.

Faturalarınızın ve diğer ödemelerinizin düzenli olarak yapılabilmes​i için talimat verebilirsiniz. Vadesiz hesabınıza bağlı ek hesap açtırabilir, hesap bakiyeniz yeterli olmadığında ek hesabınızı kullanarak ödemelerinizi gerçekleştirebilir, havale ve EFT gönderebilirsiniz.

Bankamızda konvertible olarak işlem gören döviz cinsleri için Vadesiz Döviz Tevdiat Hesabı açabilirsiniz. Vadesiz döviz tevdiat hesabı ile; İş Bankası şubelerindeki döviz hesaplarına 7/24 döviz havalesi gönderebilir, döviz ödeme özellikli Bankamatiklerimiz sayesinde hesabınızdan istediğiniz zaman yabancı para çekebilirsiniz.

Swift sistemi aracılığıyla yurt içi ve yurt dışındaki bankalardaki hesaplara döviz gönderebilir ve hesabınıza döviz gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Tüm vadesiz mevduat hesaplarıyla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.

Privia uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.