Yatırım Ürünleri

Size Özel Privia Yatırım Fonu ile değişken piyasa koşullarına göre portföyünüzü çeşitlendirin.

İş Portföy Yönetimi A.Ş.'nin yalnızca size özel bankacılık müşterilerimiz için kurduğu ve uzmanlığı ile yönettiği Privia Bankacılık Fon Sepeti Özel Fonu ile portföyünüzü çeşitlendirebilirsiniz.

Privia Bankacılık Fon Sepeti Özel Fonu, değişken piyasa koşullarına göre esnek yönetim stratejisi izleyerek orta ve uzun vadede TL bazında mutlak getiri sağlamayı isteyen müşterilerimize yöneliktir. Bu hedef doğrultusunda fon, yurtiçi piyasalardaki yatırımlarına ek olarak yurtdışı piyasalarda da yabancı para cinsi yatırım yapabilir.

Fon, orta ve uzun vadede TL bazında reel getiri sağlamayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda hem yurtiçi hem de yurtdışı piyasalarda yatırım yapabilir.

Fonun Yapısı ve Stratejisi

Fon toplam değerinin asgari %80’i devamlı olarak, yerli ve/veya yabancı yatırım fonları ile yerli ve/veya yabancı borsa yatırım fonlarının katılma paylarına yatırılır. Fon, risk değer aralığı 3-4 olacak şekilde yönetilir. Fon, 16.05.2022 tarihi itibarıyla fon sepeti fonuna dönüştürülmüştür.

Alım ve Satım Saatleri

Fon ileri fiyat uygulamasına tabidir. Saat 13:30 öncesi verilen alış talimatları gün sonunda oluşacak fiyat üzerinden izleyen işgünü, Saat 13:30 öncesi verilen satış talimatları gün sonunda oluşacak fiyat üzerinden izleyen 3. işgünü, 13:30 sonrası iletilen alış talimatları izleyen işgünü sonunda oluşacak fiyat üzerinden 2. İş günü, satış talimatları ise izleyen işgünü sonunda oluşacak fiyat üzerinden 4. İş günü gerçekleştirilir.

Minimum Pay Adedi:

Alım: 1 pay Satım: 1 pay

Her alım ve satımda minimum pay adedi kadar talimat verilebilecek olup, bunun üzerindeki alım ve satım talimatları 1 pay ve katları üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Privia Bankacılık Fon Sepeti Özel Fonu getiri ve portföy dağılımlarına ilişkin bilgilerin yer aldığı Privia Fon Bültenini inceleyebilirsiniz:

İş Portföy Privia Bankacılık Fon Sepeti Özel Fonu hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın.

Tasarruflarınızı İş Bankası’nın Fonlarında risk profilinize en uygun seçeneklerle değerlendirin.

Birikiminizi risk profilinize uygun olarak seçeceğiniz ve profesyonel portföy yöneticileri tarafından özenle yönetilen İş Bankası yatırım fonlarında değerlendirebilirsiniz.

Yatırım Fonu ile ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.

Diğer Yatırım Ürünleri ve Borçlanma Araçları

İş Bankası Borçlanma Araçları İle Beklentilerinize Uygun Yatırım Alternatiflerini Deneyimleyin.

İş Bankası fiyat avantajları ile Sabit Getirili Menkul Kıymetlere yatırım yapabilir, yatırımlarınızı çeşitlendirebilirsiniz.

  • İş Bankası Tahvil ve Bonoları

Bankamız tarafından ihraç edilen çeşitli vade ve türlerdeki borçlanma araçları, sabit getirili yatırım araçları arasında bir alternatif olarak müşterilerimize sunulmaktadır.

  • Hazine Bonosu ve Devlet Tahvili

Getirilerinizi devlet garantisi altına almak istiyorsanız Hazine Bonosu veya Devlet Tahvili'ni tercih edebilirsiniz...​

  • Özel Sektör Tahvil ve Bonosu Nedir?

Özel şirketler tarafından finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla çıkarılan borçlanma araçları alternatif yatırım imkanları sunmaktadır.

  • T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı güvencesi ile Kira Geliri

Satın almak veya kiralamak suretiyle devralınan varlıkların finansmanını sağlamak amacıyla ihraç edilen ve sahiplerinin bu varlıklardan elde edilen gelirlerden payları oranında hak sahibi olmalarını sağlayan menkul kıymetlerdir.  

Borçlanma Araçları ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın.

Eurobond ile Yabancı Para Cinsinden Yatırımlarınızı Düzenli Getiriyle Uzun Vadeli Değerlendirin.

Devlet ya da şirketlerin, kendi ülkeleri dışında kaynak sağlamak amacıyla, uluslararası piyasalarda yabancı para birimleri üzerinden satışa sundukları, genellikle uzun vadeli borçlanma aracı olan Eurobond, Türkiye Cumhuriyeti Hazinesi tarafından uluslararası piyasalarda genellikle USD veya EURO cinsinden Eurobond ihraç edilmektedir.  

Birikimlerini yabancı para cinsinden yatırım araçlarında değerlendirmeyi tercih eden ve uzun vadeli (genelde 5-30 yıl ) yatırım yapmayı düşünen kişi ve kuruluşlara uygun olup, Eurobond fiyatları, hem ihraç eden ülke veya kuruluşun mali ve ekonomik performanslarından, hem de uluslararası finansal piyasalardaki gelişmelerden etkilenmektedir. 

Euroband ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın.

Pay (Hisse) Senedi ile pay piyasalarında getiri fırsatlarını takip edin.

Borsa parmaklarınızın ucunda.  

Hisse senedi ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın.

Altın piyasasındaki gelişmelerle yatırımlarınıza değer katın.

İş Bankası Altın Hesabı açılışı yaparak vadeli ya da vadesiz altın hesap seçeneklerinden biriyle birikim yapmaya başlayabilirsiniz. Altının yükselişinden ve faiz oranlarından kazanmanızı sağlayan Vadeli Altın Hesabı ile birikiminize değer katabilirsiniz. Alternatif olarak altına ve altına dayalı sermaye piyasası araçlarına İş Portföy uzmanlığıyla yatırım yapmak isterseniz, İş Portföy Altın Fonu’nu tercih edebilirsiniz.

İş Bankası Altın Buluşmaları’na katılarak altınlarınızı bozdurmadan, değeri üzerinden İş Bankası Vadesiz Altın Hesabı’na yatırabilirsiniz. Altın Biriktiren Talimat’ı kullanıp altın yatırım ve birikimlerinizi düzenli hale getirebilirsiniz.  

  • Fiziki Altından Dönen Kur Korumalı Hesap (FATSİ)

Gram altın karşılığı İş Bankası Altın Hesabı’nıza aktarılan fiziki altın varlıklarınızı kazançlı bir birikime dönüştüren Fiziki Altından Dönen Kur Korumalı Hesap ile, Türk Lirası’na dönüştürülen altınlarınızın miktarı üzerinden Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından hesabın vadesine göre değişen oranlarda sağlanan ek getiri avantajından faydalanın.

  • Kuyumcu Altın Değerleme Sistemi (KAD-SİS)

Altın ve ziynet eşyalarınızı ister hafta içi ister hafta sonu altın değerleme noktası olan anlaşmalı kuyumculara getirin, KAD-SİS aracılığıyla gram altın karşılığını Altın Hesabınıza anında ve kolayca aktarın.​

  • TTA - İş Portföy Altın Fonu (822)

Fon ağırlıklı olarak altın ve/veya altına dayalı sermaye piyasası araçlarına yatırım yapar. Fonların portföy yapılarını, risk düzeylerini ve getirilerini bir arada görebilmek için Aylık Fon Bültenlerinden faydalanabilirsiniz. 

  • Yatırım Hesabından Altın Hesabına Aktarım

Yatırım Hesabında bulunan 830, 831, ve 832 kodlu altınlarınızı Altın Hesabına aktarabilirsiniz. 

  • Altın Biriktiren Talimat

Kendiniz veya sevdikleriniz adına yapacağınız altın birikimlerinizi düzenli hale getirmek için İş Bankası kredi kartı ile düzenli altın alımı ve hesaptan düzenli altın alımı talimatı verebilirsiniz. 

Altın Hesabı ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın.

Varant ile piyasa düşse bile siz kazanmaya devam edin.

Varant işlemlerini deneyimli iştirakimiz İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş’nin acentesi olarak İş Bankası güveninde ve tecrübesinde varant alım satım emirlerinizi (talimatlarını) kabul etmeye yetkiliyiz.

Varantlar, siz değerli yatırımcılara dayanak varlıktan daha düşük bütçeyle aynı geliri elde etme imkânı sağlamalarının yanında piyasa düşerken de kazanç elde etme fırsatı sunar.

Varant ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın.

Yatırımlarınızı repoda değerlendirin kazancınızı arttırın.

Kısa süreli bir menkul değerin belirli bir süre aralığının sonunda ilk satıcısı tarafından geri alınmasını taahhüt eden satış işlemi olan repo işlemlerinizi otomatikleştiriyor, hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Siz de otomatik repo talimatı verin repo işlemleriniz düzenli olarak yapılsın, gözünüz arkada kalmasın.  

Repo ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın.

ViOP’la yatırımlarınızı hedge edin, risk alın, daha çok kazanın.

Vadeli İşlemler ve Opsiyon Piyasası (VİOP) işlemleri artık İşCep'te!

Borsa İstanbul (BiST) Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası (VİOP) işlemlerinizi artık Bankacılık İşlemlerinizle aynı uygulamada yapabilirsiniz. İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından sunulan İşCep VİOP işlemlerine Mobil Borsa içerisinden ulaşabilirsiniz.  

VİOP ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın.

Borsa İşlem platformuyla borsa verilerini anlık olarak takip edin, pay ve varant anlık fiyat verilerini hiçbir ek ücret ödemeden izleyin!

Yenilenen yüzüyle Borsa İşlem Platformu’nu HTML5 destekleyen Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Opera, Safari gibi tarayıcılardan kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Borsa İşlem Platformu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın.

Tüm güncel bankacılık ve yasal duyuruları takip edin.

Tüm duyurulara ulaşmak için buraya tıklayın.

Privia uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.