Kanyon'da Privia Black'e özel 1.000 TL'ye varan indirim!

9-29 Şubat 2024 tarihleri arasında Privia Black ile Kanyon'da seçili işyerlerinde tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde %10, toplamda ise 1.000 TL’ye varan indirim sizi bekliyor.

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir.
Geçmiş Kampanyalar

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Privia Black asıl ve ek kredi kartları ile yalnızca aşağıda belirtilen seçili işyerlerinde yapılan alışverişler kampanya kapsamında sayılacaktır.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler, vergi ödemeleri, fatura ödemeleri kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kampanyaya koşulları:

• Kampanya kapsamında aşağıda belirtilen seçili işyerlerinden tek seferde 2.000 TL ve üzeri gerçekleştirilecek alışverişlerden %10 indirim kazanılacaktır. • Kampanya; Privia Black kredi kartlarına sunulan diğer özel indirimler ile birleştirilemez. • Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. • Privia Black ile yapılacak harcamalardan kazanılacak indirime ilave olarak, orijinal işlem tutarı üzerinden MaxiPuan kazanılmaya devam edecektir. • İndirim tutarı yansıdığında ve aylık azami indirim toplamına ulaşıldığında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. • Kampanya kapsamında yapılan harcamanın kısmen ya da tamamen iade edilmesi durumunda iade edilen harcamadan kazanılan indirim iptal edilecektir. • İşlem başına azami indirim kısıtı bulunmamaktadır. Bir müşteri kampanya süresi boyunca aylık en fazla 1.000 TL indirim kazanabilir. • Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı indirim kazanamayacaktır.

Ek Koşullar: Kampanyaya sadece Maximum üye işyerleri dahildir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya diğer kampana, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

Kanyon Alışveriş Merkezi adresi: Büyükdere Cad. No:185 34394 Levent-İstanbul

Privia uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.