Otopark harcamalarınızda %50 indirim!

Privia Black kredi kartınız ile 30 Nisan 2024 tarihine kadar otopark harcamalarınızda %50 indirim!

Başlangıç Tarihi 01.01.2024
Bitiş Tarihi 30.04.2024

Son 8 Gün

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Privia Black asıl ve ek kredi kartları

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kampanya Koşulları: Kampanya kapsamında tek seferde gerçekleştirilecek 200 TL ve üzeri havalimanı otoparkları da dahil tüm otopark harcamalarınızdan %50 indirim kazanılacaktır. Kampanya; Privia Black kredi kartlarına sunulan diğer özel indirimler ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Privia Black ile yapılacak harcamalardan kazanılacak indirime ilave olarak, orijinal işlem tutarı üzerinden MaxiPuan kazanılmaya devam edilecektir. İndirim tutarı yansıdığında ve aylık azami indirim toplamına ulaşıldığında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Kampanya kapsamında yapılan harcamanın kısmen ya da tamamen iade edilmesi durumunda iade edilen harcamadan kazanılan indirim iptal edilecektir. Bir müşteri işlem başına ve kampanya süresi boyunca aylık en fazla 500 TL indirim kazanabilir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı indirim kazanamayacaktır.

Ek Koşullar: İşlem yapılan işyerinin bankacılık sisteminde otopark olarak kayıtlı olması gerekmektedir. İş Bankası, bankacılık sisteminde otopark olarak kayıtlı olmasına karşın otopark faaliyeti yürütmeyen işyerlerini kampanyadan hariç tutma hakkına sahiptir. Maximum işyerleri dışında yapılan alışverişler de kampanyaya dâhildir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

Privia uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.