Privia Black ile ETS’de %5 indirim!

Privia Black kredi kartınız ile ETS'deki seçili otellerde 01 Nisan - 31 Ekim 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz konaklamalar için yapacağınız rezervasyonlarınızda, ETS’nin erken rezervasyon indirimlerine ek anında %5 indirim!

Başlangıç Tarihi 20.12.2023
Bitiş Tarihi 31.10.2024
  • Erken rezervasyon kampanyası kapsamında sunulan indirimlere ek anında %5 indirim kampanyası, ETS’deki belirli oteller için geçerlidir ve 4 ay erteleme kampanyası ile birleştirilemez.

  • Anında %5 ek indirim kampanyasından faydalanabilmek için "Ödeme Yöntemi > Ödeme Kampanyaları" alanında “Maximum ile sepette %5 ek indirim!” seçeneği işaretlenerek ilerlenmelidir.

Kampanyaya dahil olan kartlar: Privia Black asıl ve ek kredi kartları kampanyaya dahildir.

Ek koşullar: ETS’nin erken rezervasyon kampanyası kapsamında sunulan indirimlere ek anında 5% indirim kampanyası, Privia Black’e özel olup ETS’deki seçili otellerde 01 Nisan - 31 Ekim 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek konaklamalar için geçerlidir. Privia Black kredi kartına %5 ek indirimden faydalanılabilmesi için ödeme ekranında seçim yapılarak ilerlenmesi gerekmektedir, seçim yapıldıktan sonra indirim tutarı otomatik olarak hesaplanarak tutardan düşülecek ve "Maximum'a Özel Fiyat" olarak görüntülenecektir. ETS'deki seçili oteller için sunulan %5 ek indirim kampanyasından yararlanılan rezervasyonlarda, işlemlerinizi vade farkı ödemeden 3, 6 veya 9 taksitli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Maximum özellikli POS üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Maximum Kart’ınız ile yapacağınız rezervasyonlarda, ETS’nin erken rezervasyon indirimlerine ek anında %5 indirim kampanyasından ETS firması sorumludur. Bankamız tarafından kartınıza herhangi bir indirim yansıtılmayacaktır. %5 ek indirim kampanyası ile 4 ay erteleme kampanyası birleştirilemez. Erteleme kampanyasından yararlanılan rezervasyonlarda fiyatlar farklılık gösterebilecektir. Kampanya hakkındaki tüm sorularınız için ETS ile iletişime geçebilirsiniz.

*Kampanyaya dahil olan seçili oteller için tıklayınız.

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve ETS tur kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Privia uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.