Privia Black ile ETS’de 7.500 TL’ye varan MaxiPuan!

ETS’deki seçili otellerden tek seferde yapacağınız ilk alışverişinize 7.500 TL'ye varan MaxiPuan!

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir.
Geçmiş Kampanyalar

  • 01 Nisan - 31 Ekim 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz konaklamalar için 01 - 30 Nisan 2024 tarihleri arasında Privia Black kredi kartınız ile ETS’deki seçili otellerden tek seferde yapacağınız 35.000 TL - 49.999 TL arası ilk alışverişinize 2.500 TL MaxiPuan, 50.000 TL - 99.999 TL arası ilk alışverişinize 5.000 TL MaxiPuan, 100.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 7.500 TL MaxiPuan!

  • Kampanya, seçili Kıbrıs otellerindeki rezervasyonlarda ise tek seferde yapılacak peşin veya 3 taksitli işlemlerde geçerlidir.

  • ETS’deki seçili otellerde geçerli 7.500 TL’ye varan MaxiPuan kampanyası, 01 Nisan - 31 Ekim 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz konaklamalar için 01 - 30 Nisan 2024 tarihleri arasında yapacağınız peşin, 3 veya 6 taksitli ödemelerinizde geçerlidir. (9 veya 12 taksitli işlemlerde geçerli değildir.)

  • Her bir rezervasyon için sadece bir kez MaxiPuan kazanılacaktır. Yapılacak olan rezervasyonda ödemelerin farklı kartlarla gerçekleştirilmesi durumunda, ilk ödemenin yapıldığı karta MaxiPuan yüklenecektir.

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: Maximum Mobil veya İşCep uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olan kartlar ve işlemler: Privia Black asıl ve ek kredi kartları

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Vadematik Kartlar, Ticari Kartlar ve MaxiPara Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, rezervasyon iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 16 Mayıs 2024 tarihinde kampanya koşullarını sağlayan en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Haziran 2024’tür. Kullanılmayan MaxiPuanlar 01 Temmuz 2024 tarihinde geri alınacaktır. MaxiPuan yükleme tarihinde, Privia Black kredi kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Kampanyaya sadece İşCep veya Maximum Mobil’den katılım sağlanabilmektedir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen rezervasyonların iptal/iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır. Her bir rezervasyon için sadece bir kez MaxiPuan kazanılacaktır. Yapılacak olan rezervasyonda ödemelerin farklı kartlarla gerçekleştirilmesi durumunda, ilk ödemenin yapıldığı karta MaxiPuan yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 7.500 TL MaxiPuan kazanabilir.

*Kampanyaya dahil olan seçili oteller için tıklayınız.

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve ETS tur kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Privia uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.