Privia Black ile Peşin Sağlık Harcamalarınızda 4 Ay Faizsiz Taksitlendirme Ayrıcalığı!

29 Şubat’a kadar yapacağınız 1.000 - 100.000 TL arası peşin sağlık ve eczane harcamalarınıza 4 aya kadar faizsiz sonradan taksitlendirme ayrıcalığı!

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir.
Geçmiş Kampanyalar

Taksitlendirme talebinizi; • Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart işlemlerim> İşlem Taksitlendirme veya Kartlarım> Kart Harcamalarım • İşCep uygulaması üzerinden > Kartlar > Kredi Kartlarım > Kart Harcamalarım adımlarını takip ederek iletebilirsiniz.

Kampanyanın geçerli olduğu kanal: Maximum Mobil ve İşCep

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Privia Black kredi kartları

Kampanya Detayları:

 1. Kampanya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den yapılacak taksitlendirme işlemlerinde geçerli olacaktır. Diğer kanallardan yapılan taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.
 2. Peşin harcamaların taksitlendirilmesi kampanyası kapsamında; 1 Ocak - 29 Şubat 2024 tarihleri arasında sağlık kurumlarında ve eczanelerde yapılan 1.000 - 100.000 TL(dâhil) arası peşin harcamalarda faizsiz 3 ya da 4 taksit seçeneği uygulanacaktır. 1.000 TL altı ya da 100.000 TL üstü peşin işlemlerde yürürlükte olan faiz oranı geçerlidir.
 3. Peşin harcamaların taksitlendirilmesi kampanyası İşCep ve Maximum Mobil’den 1 Ocak - 29 Şubat 2024 tarihleri arasında yapılacak, 3 ya da 4 ay taksitlendirilecek ve taksitlendirme talimatı alınacak işlemler için geçerli olacaktır. Diğer kanallardan iletilen taksitlendirme taleplerinde yürürlükte olan faiz oranı uygulanacaktır.
 4. Kampanya sadece banka sisteminde sağlık kurumları ve eczane olarak gözüken işyerlerinde geçerli olacaktır. Gözlük ve Optik Satıcıları, İşitme Cihazları satışı yapan işyerlerinden, estetik merkezlerinden ve ecza depolarından yapılan peşin işlemler kampanyaya dâhil değildir.
 5. Kampanya sadece yurtiçi peşin harcamalarda geçerlidir. Yurtdışı işlemler mevzuat gereği taksitlendirilememektedir. E-ticaret sitelerinden yapılan peşin işlemler kampanyaya dâhil değildir.
 6. Kampanya sadece bireysel kredi kartları ile yapılan harcamalarda geçerli olacaktır.
 7. Taksitlendirme işlemi, ilgili işlemin yapıldığı döneme ait hesap kesim tarihinden önce ve kampanya bitiş tarihinden önce yapılmalıdır.
 8. Dönem içi hareketlere yansımamış işlemler için Maximum Mobil’den alınacak taksitlendirme talimatı kampanya kapsamında değerlendirilecek olup, talimatın kampanya dışında farklı bir günde verilmesi halinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.
 9. Sonradan taksitlendirme işlemi Maximum Mobil, Şubelerimiz, Internet Şubesi ve Çağrı Merkezi (0850 724 0 724) aracılığıyla iptal edilebilmektir.
 10. Taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ancak son taksit ödendikten sonra değiştirilebilmektedir.
 11. Kampanya şartlarına uyan sonradan taksitlendirme işlemlerinde kısıt bulunmamaktadır.
 12. Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Privia uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.