Privia Black'inizle Yapacağınız Skipass Harcamalarınıza %20 İndirim!

25 Aralık 2023-31 Mart 2024 tarihleri arasında Privia Black ile tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri Uludağ Skipass harcamalarınıza %20, toplamda 1.000 TL’ye varan indirim sizi bekliyor.

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir.
Geçmiş Kampanyalar

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Privia Black asıl ve ek kredi kartları

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kampanyaya koşulları: • Kampanya kapsamında tek seferde gerçekleştirilecek 500 TL ve üzeri Uludağ Skipass ödemelerinden %20 indirim kazanılacaktır. • Kampanya; Privia Black kredi kartlarına sunulan diğer özel indirimler ile birleştirilemez. • Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. • İndirim tutarı yansıdığında ve azami indirim toplamına ulaşıldığında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. • Uludağ Skipass haricindeki Skipass işlemleri ve yurtdışı harcamalar kampanyaya dâhil değildir. • Kampanya kapsamında yapılan harcamanın kısmen ya da tamamen iade edilmesi durumunda iade edilen harcamadan kazanılan indirim iptal edilecektir. • Bir müşteri işlem başına ve kampanya süresi boyunca en fazla 1.000 TL indirim kazanabilir. • Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı indirim kazanamayacaktır.

Ek Koşullar: Maximum işyerleri dışında yapılan alışverişler de kampanyaya dâhildir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

Privia uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.