Restoran harcamalarınızda %20 indirim!

Privia Black kredi kartınız ile 30 Haziran 2024 tarihine kadar tek seferde yapacağınız 2.000 TL-4.000 TL arası cafe ve restoran harcamalarınızda %10, 4.000 TL ve üzeri harcamalarınızda %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor!

Başlangıç Tarihi 01.01.2024
Bitiş Tarihi 30.06.2024

%20’ye varan indirime ek olarak restoran harcamalarınızdan MaxiPuan kazanmaya devam edebilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Privia Black asıl ve ek kredi kartları

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler, vergi ödemeleri, fatura ödemeleri kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kampanya koşulları:

Kampanya kapsamında tek seferde gerçekleştirilecek 2.000-4.000 TL arası restoran harcamalarından %10, 4.000 TL ve üzeri restoran harcamalarından ise %20 indirim kazanılacaktır. Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Privia Black kredi kartı ile yapılacak harcamalardan kazanılacak indirime ilave olarak, orijinal işlem tutarı üzerinden MaxiPuan kazanılmaya devam edecektir. İndirim tutarı yansıdığında ve aylık azami indirim toplamına ulaşıldığında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Yurtdışı harcamalarınız için yabancı para cinsinden yapmış olduğunuz işlemlere ait indirimler kartınıza TL olarak yansıtılacaktır. Kampanya kapsamında yapılan harcamanın kısmen ya da tamamen iade edilmesi durumunda iade edilen harcamadan kazanılan indirim iptal edilecektir. Bir müşteri işlem başına en fazla 1.000 TL, bir takvim ayında ise en fazla 4.000 TL indirim kazanabilir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı indirim kazanamayacaktır.

Ek Koşullar: İşlem yapılan işyerinin bankacılık sisteminde restoran olarak kayıtlı olması gerekmektedir. Toptan gıda satışı, catering hizmetleri gibi işlemler kampanyaya dahil değildir. İş Bankası, bankacılık sisteminde restoran olarak kayıtlı olmasına karşın restoran faaliyeti yürütmeyen işyerlerini kampanyadan hariç tutma hakkına sahiptir. Maximum işyerleri dışında yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

Privia uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.