Veteriner & Petshop Alışverişlerinize %10 indirim!

Privia Black kredi kartınız ile veteriner ya da petshop sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden 31 Mart 2024 tarihine kadar tek seferde yapacağınız her 1.000 TL ve üzeri alışverişinize %10, aylık toplamda 250 TL’ye varan indirim sizi bekliyor.

Üzgünüz, aradığınız kampanya sona ermiştir.
Geçmiş Kampanyalar

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Privia Black kredi kartı ve ek kartları kullanılarak yapılan işlemler

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Privia Black kredi kartı haricinde tüm kartlarla yapılan işlemler, MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya Detayları: •Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. •İndirim tutarı yansıdığında ve aylık azami indirim toplamına ulaşıldığında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. •Yurtdışı harcamalarınız için yabancı para cinsinden yapmış olduğunuz işlemlere ait indirimler kartınıza TL olarak yansıtılacaktır. •Alışverişinizi kısmen ya da tamamen iade etmeniz halinde iade edilen harcamadan kazandığınız indiriminiz iptal edilecektir. •Bir müşteri aylık en fazla 250 TL indirim kazanabilir. •Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı indirim kazanamayacaktır.

Ek Koşullar: Maximum işyerleri dışında yapılan alışverişler ve internet üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

Privia uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.