Veteriner & Petshop alışverişlerinize %10 indirim!

Privia Black kredi kartınız ile veteriner ya da petshop sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden 30 Haziran 2024 tarihine kadar tek seferde yapacağınız her 1.000 TL üzeri alışverişinize ve Pazarama Pet kategorisinden yapacağınız 500 TL ve üzeri Petshop alışverişlerinizde %10, aylık toplamda 1.100 TL’ye varan indirim sizi bekliyor.

Başlangıç Tarihi 01.04.2024
Bitiş Tarihi 30.06.2024

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Privia Black kredi kartı ve ek kartları kullanılarak yapılan işlemler

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Privia Black kredi kartı haricinde tüm kartlarla yapılan işlemler, MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Privia Black'e özel Veteriner ya da Petshop Alışverişlerinize %10 indirim Kampanyası: •Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. •İndirim tutarı yansıdığında ve aylık azami indirim toplamına ulaşıldığında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. •Yurtdışı harcamalarınız için yabancı para cinsinden yapmış olduğunuz işlemlere ait indirimler kartınıza TL olarak yansıtılacaktır. •Alışverişinizi kısmen ya da tamamen iade etmeniz halinde iade edilen harcamadan kazandığınız indiriminiz iptal edilecektir. •Bir müşteri aylık en fazla 300 TL indirim kazanabilir. •Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı indirim kazanamayacaktır.

Privia Black ile Pazarama Pet Alışverişlerinize %10 İndirim Kampanyası: Privia Black kredi kartınız ile Maximum Mobil’de yer alan Pazarama Pet kategorisinden yapacağınız 500 TL ve üzeri Petshop alışverişlerinizde %10 indirim kazanın!

Ödül kullanımı: İndirim sadece Maximum Mobil Pazarama Pet kategorisinde geçerlidir. Maximum Mobil Pazarama Pet kategorisinden alınacak ürünler üzerinden, ödeme adımında Privia Black kredi kartınızı seçtiğinizde alışverişinize %10 indirim uygulanacaktır. Farklı kategoriden ürünlerde indirim uygulanmaz. İndirimden yararlanılabilmesi için ödemenin Privia Black kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Bir müşteri kampanyadan bir ay içerisinde en fazla 2 kere yararlanabilir ve her işleminde azami 400 TL olmak üzere toplamda 800 TL indirim kazanabilir.

İş Bankası kampanyaları durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Privia uygulaması kapsamında seyahat hizmetinizi almak üzere www.pazaramatatil.com’a yönlendiriliyorsunuz.

Lütfen bekleyiniz.